Kontakt oss

Her finner du kontakt info på sentrale personer i klubben

Postadresse:

Nest-Sotra Fotball, Pb 133, 5346 Ågotnes
post@nest-sotra.no

Besøksadresse Skålvik Idrettsplass:

Vestsidevegen 265, 5357 Fjell

Besøksadresse Ågotnes Stadion:

Hamramyra 2, 5363 Ågotnes

Organisasjonsnummer: 974987600

Bankkonto nr: 1503 58 81309

Vipps-nummer: 11660​

 

Styreleder

Ole Kårtveit
Tlf: 934 67 430
E-post: ole@nest-sotra.no

Daglig leder

Ole Kårtveit
Tlf: 934 67 430
E-post: ole@nest-sotra.no

Markedssjef

Thomas Moy
Tlf: 930 02 223
E-post: moy@nest-sotra.no

Leder bredde

Roy Helge Oddekalv
Tlf: 909 33 722
E-post: helgodde@online.no

Leder sport/topp

Arve Haukeland
Tlf: 922 36 612
E-post: arve.haukeland@nest-sotra.no

Hovedtrener

Steffen Landro
Tlf: 916 68 058
E-post: steffen.landro@nest-sotra.no

Styre 2019/2020

Styreleder

Ole Kårtveit
ole@nest-sotra.no
Tlf: 93467430

Nestleder

Toralf Rugland
toralf.rugland@nest-sotra.no
Tlf: 415 56 542

Styremedlemmer

Cato Martinussen
cato@nest-sotra.no
Tlf: 476 47 643

Janne Monsen
janne@nest-sotra.no

Charlotte Bjarnoll
charlotte@nest-sotra.no

Steinar Elverum
steinar.elverum@nest-sotra.no
Tlf: 934 07 437  

Baneansvarlig Ågotnes

Cato Martiniussen
cato@nest-sotra.no
Tlf: 476 47 643

Annonse fra Obos-ligaen: